Vážení příznivci Nadace rodiny Vlčkových,
víme, že mnoho z Vás čeká na otevření kavárny na Cibulce. Je to téma, o kterém se nám nemluví lehce, ale je to takový slon v místnosti, na kterého stále častěji narážíme. Termín otevření totiž pořád neumíme přesně říct, protože záleží na faktorech, které nejsme schopni ovlivnit.