Vážení příznivci Nadace rodiny Vlčkových,
máme velkou radost a doufáme, že ji uděláme i Vám. Domek zahradníka prošel kolaudací a klíče od budoucí kavárny jsme tento týden předali jejím provozovatelům. Ti už se pilně zabydlují a chystají vše na otevření! Oficiálně Vás přivítají 29. března, ale pokud se nemůžete dočkat vůně čerstvé kávy, můžete nakouknout a zatím v pilotním provozu ochutnat první nápoje a dobroty už od 17. března, kdy kavárna své dveře začne postupně otevírat prvním kolemjdoucím. Těšit se můžete i na zahradníka, který po letech opět vykoukne z okna.